کالج زبان بریتیش کانسیل در مالزی – هزینه هر ترم و شرایط ثبت نام

کالج زبان بریتیش کانسیل در مالزی

نام کالج زبان بریتیش کانسیل در مالزی:  British Council Language Center

 

 معرفی کالج زبان بریتیش کانسیل در مالزی  ( کالج British Council مالزی):
کالج زبان بریتیش کانسیل در مالزی در سال 1947 در مالزی تاسیس شد، این کالج یکی از بهترین کالجهای زبان مالزی در زمینه آموزش مکالمه زبان انگلیسی میباشد. گذراندن دوره زبان در کالج بریتیش کانسیل، فرصت مناسبی برای یادگیری مهارت مکالمه ( Speaking ) میباشد. کالج بریتیش کانسیل در کنار دوره های آموزش زبان، برگزار کننده آزمون آیلتس میباشد که دانشجویان بعد از اتمام دوره و پرداخت هزینه آزمون آیلتس میتوانند در این آزمون نیز شرکت کنند.

 

آدرس و موقعیت مکانی کالج بریتیش کانسیل ( کالج British Council مالزی) : 
کالج زبان بریتیش کانسیل در مرکز شهر کوالالامپور و در نزدیکی برجهای دوقلو واقع شده است.لذا به دلیل موقعیت مکانی کالج و نزدیکی به ایستگاههای تاکسی، اتوبوس و مترو، رفت و آمد به این کالج به سهولت انجام میشود.

 

 هزینه تحصیل در کالج زبان بریتیش کانسیل مالزی در مالزی ( کالج British Council مالزی)  :
هزینه های تحصیل در کالج بریتیش کانسیل در جدول زیر مشخص شده است، همه هزینه ها به رینگیت مالزی میباشند. کل دوره ها در این کالج 5 دوره میباشد و هر دوره 5 سطح و هر سطح 2 هفته، به صورت خلاصه، کل دوره آموزش در کالج بریتیش کانسیل 50 هفته میباشد. دانشجویان جهت اخذ ویزای دانشجویی باید حداقل 25 هفته در این کالج شرکت کنند( 6 ماه ).

 

هزینه تحصیل در کالج بریتیش کانسیل 
دوره تعداد سطح مدت زمان هر سطح هزینه هر سطح آزمون تعیین سطح کتاب
Elementary 5 2 هفته 910 150 100
Pre-intermediate 5 2 هفته 910 150 100
Intermediate 5 2 هفته 910 150 100
Upper-intermediate  5 2 هفته 910 150 100
Advanced 5 2 هفته 910 150 1

 

زمان ثبت نام و شروع کلاسهای کالج زبان بریتیش کانسیل مالزی ( کالج British Council مالزی ): 
کالج بریتیش کانسیل هر هفته دانشجو میپذیرد. به دلیل پروسه انجام پذیرش و ویزا، دانشجویان برای هر  هفته ای که میخواهند در کلاسها شرکت کنند، باید 2 ماه قبل مدارک خود را ارسال کنند.

 

برنامه کلاسهای کالج زبان بریتیش کانسیل مالزی ( کالج British Council مالزی)  :
کلاسهای این کالج هفته ای 5 روز و هر روز 3 ساعت میباشد. لازم به ذکر میباشد کالج بریتیش کانسیل روزهای شنبه و یکشنبه کلاس برگزار نمیکند لذا کلاسها از دوشنبه تا جمعه میباشند

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در کالج زبان بریتیش کانسیل مالزی ( کالج British Council مالزی)  :
1- تصویر همه صفحات پاسپورت ( حتی صفحه های خالی )
2- یک قطعه عکس رنگی با زمینه آبی سایز پاسپورت
3- فرم تکمیل شده تشکیل پرونده ( در قسمت دانلود فرمهای ضروری موجود میباشد)
4- ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و ریزنمرات آن
5- مبلغ 1500 رینگیت پول نقد جهت ثبت نام و اقدام برای ویزا 

  

 نحوه ارسال مدارک : 
کلیه مدارک را به صورت اسکن شده ( رنگی ) به ایمیل ما ارسال کنید،مشاورین ما در کمتر از 24 ساعت، مدارک شما را بررسی میکنند و بعد از تائید مدارک توسط مشاورین، اقدام به انجام مراحل اخذ پذیرش میکنیم. لازم به ذکر است که کلیه مراحل اخذ پذیرش بوسیله کپی مدارک شما انجام میشود و بعد از اخذ پذیرش و ورود دانشجو به مالزی، اصل مدارک در روز ثبت نام نهایی،توسط دانشجو به کالج تحویل داده میشود و بعد از تائید، مجدد اصل مدارک به دانشجو باز گردانده میشود.

 

مدت زمان اخذ پذیرش در کالج بریتیش کانسیل مالزی ( کالج British Council مالزی)  :
بعد از ارسال مدارک ذکر شده در بالا به ایمیل ما، تقریبا 10 روز کلیه مراحل مربوط به اخذ پذیرش انجام میشود و نامه پذیرش از طریق ایمیل برای دانشجو ارسال  میگردد. سپس دانشجو میتواند برای ویزای دانشجویی اقدام نماید و بعد از دریافت ویزای دانشجویی به مالزی سفر کند.

 

دوره تخصصی آمادگی جهت آزمون آیلتس در کالج زبان بریتیش کانسیل مالزی ( کالج British Council مالزی) :
کلیه دانشجویان بعد از اتمام دوره های زبان میتوانند در دوره تخصصی جهت آمادگی برای آزمون آیلتس شرکت کنند. این دوره ها اجباری نیستند و چنانچه دانشجو تمایل به ثبت نام در این دوره را داشته باشد، ملزم به پرداخت هزینه دوره میباشد . هزینه دوره های نیز همانند هزینه های کلاسهای زبان میباشد. یعنی برای هر 2 هفته دانشجویان مبلغ 910 رینگیت پرداخت میکنند.

 

 خوابگاه : متاسفانه یکی از معایب کالج زبان بریتیش کانسیل مالزی ( کالج British Council مالزی) نداشتن خوابگاه میباشد و از انجایی که در مرکز کوالالامپور واقع شده است و هزینه اجاره خانه در مرکز شهر گران میباشد، دانشجویان ترجیح میدهند کالجهایی را که دارای خوابگاه میباشند را انتخاب کنند.

توجه : یکی دیگر از معایب این کالج، تمرکز داشتن بر روی فقط یکی از مهارتهای زبان ( Speaking ) میباشد. لذا دانشجویانی که میخواهند فقط در مهارت اسپیکینگ پیشرفت کنند این کالج توصیه میشود و چنانچه قصد تحصیلات آکادمیک دارید پیشنهاد میشود در کالجهایی که 4 مهارت زبان را آموزش میدهند شرکت کنید.

 

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تاریخ : 4 - فروردین - 1394
نویسنده : مدیر سایت

مفید بود

10

نظرات

تعداد نظرات : 0

نظرات بسته شده است.