کالج زبان انگلیسی ولز در مالزی | هزینه ها و شرایط ثبت نام

نکته: دوره های زبان در مرکز زبان ولز از سال ۱۳۹۵ به بعد کنسل شده است.

کالج زبان انگلیسی ولز در مالزی

این مرکز زبان در دانشگاه ولز انگلستان شعبه مالزی میباشد . لذا در مورد این دانشگاه توضیح کوتاهی میدهیم و سپس ، دوره های تخصصی زبان انگلیسی در این مرکز را تشریح میکنیم .

 

نام کامل دانشگاه ولز در مالزی : International University of Malaya-wales 
که با نام اختصار ( دانشگاه IUMW) و یا دانشگاه ولز در مالزی، این دانشگاه را میشناسند. نام دیگر این دانشگاه یو ام ولز میباشد که در تشریح معرفی دانشگاه در مورد نام دانشگاه توضیح داده شده است.

 

معرفی دانشگاه یو ام ولز مالزی ( دانشگاه ولز) ( دانشگاه IUMW):
دانشگاه ولز در مالزی، شعبه دانشگاه ولز در انگلستان میباشد که زیر نظر مستقیم دانشگاه یو ام (Malaya) در مالزی است، به دلیل این همکاری مشترک دانشگاه بین ولز در انگلستان و دانشگاه مالایا ( UM ) در مالزی، نام این دانشکاه IUMW یا دانشگاه بین المللی ولز – یو ام ، انتخاب شده است.

 

مزایای شرکت در دوره های زبان انگلیسی در مرکز زبان ولز :

موقعیت مکانی مناسب ( واقع در مرکز شهر کوالالامپور )

شهریه کمتر نسبت به کالجهای محبوب دیگر

اخذ ویزای یک ساله ( در کالجهای دیگر شما فقط ویزای 6 ماهه میتوانید بگیرید )

امکان شرکت در دوره های زبان برای همه سنین ( در کالجهای دیگر زبان انگلیسی فقط سنین 18 الی 35 سال میتوانند شرکت کنند ) 

 

در حال حاضر این دانشگاه و همچنین دوره های زبان انگلیسی در این مرکز مورد استقبال دانشجویان زیادی قرار گرفته است . لذا چنانچه میخواهید دوره زبان انگلیسی را در محیطی کاملا اکادمیک و در مرکز شهر کوالالامپور بگذرانید ، مرکز زبان دانشگاه ولز بهترین گزینه برای شما میباشد .

 

آدرس و موقعیت مکانی دانشگاه  یو ام ولز در مالزی ( دانشگاه ولز IUMW ) :

دانشگاه یو ام ولز در خیابان تون اسماعیل ( Jalan Tun Ismail ) روبروی یکی از مهمترین مراکز تجاری و خرید مالزی به نام PWTC در مرکز شهر کوالالامپور واقع شده است. ایستگاه قطار PWTC  نیز در نزدیکی دانشگاه قرار دارد ( به فاصله 3 دقیقه پیاده روی) لذا رفت و آمد به این دانشگاه به سهولت انجام میشود.

 

هزینه های تحصیل در مرکز زبان ولز در کوالالامپور :

هزینه دوره 4 ماهه : 8660 رینگیت مالزی

هزینه دوره 6 ماهه : 12060 رینگیت مالزی 

هزینه دوره 8 ماهه : 15360 رینگیت مالزی

 

نکته : هزینه های اعلام شده در بالا شامل شهریه دوره ، هزینه ثبت نام  ، هزینه بیمه دانشجویی و هزینه ویزای دانشجویی میباشد .

 

ساعت کلاسها : کلاسهای مرکز زبان ولز 5 روز در هفته میباشد ( دوشنبه الی جمعه ) و در هر روز 4 ساعت کلاس برگزار میشود . روزهای شنبه و یکشنبه دانشگاه و همچنین مرکز زبان تعطیل میباشد .

 

زمان اخذ پذیرش و شروع کلاسها : ثبت نام برای دوره های زبان انگلیسی در این مرکز همیشه باز میباشد و هر زمانی از سال شما میتوانید برای پذیرش اقدام کنید .

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش : 

1- تصویر صفحه اول پاسپورت

2- یک قطعه عکس 3*4 با زمینه 

3- ترجمه اخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات مربوط به آن 

 

نحوه ارسال مدارک :

کلیه مدارک را به صورت اسکن شده ( رنگی ) به ایمیل ما ارسال کنید،مشاورین ما کمتر از ۲۴ ساعت، مدارک شما را بررسی میکنند و بعد از تائید مدارک توسط مشاورین، به شما اطلاع داده مشود و  اقدام به انجام مراحل اخذ پذیرش میکنیم. لازم به ذکر است که کلیه مراحل اخذ پذیرش بوسیله کپی مدارک شما انجام میشود و بعد از اخذ پذیرش و ورود دانشجو به مالزی، اصل مدارک روز ثبت نام نهایی،توسط دانشجو به دانشگاه تحویل داده میشود و بعد از تائید، مجدد اصل مدارک به دانشجو باز گردانده میشود.

کلیه مدارک را به این ایمیل ارسال کنید :  irantomalezi@gmail.com

بعد از دریافت مدارک بین 2 الی 3 روز کارهای شما را انجام میدهیم و نامه پذیرش را برای شما ارسال میکنیم ، سپس میتوانید برای ویزای دانشجوی اقدام کنید . مراحل اخذ ویزای دانشجویی را میتوانید در این لینک ببینید .

 

سوال و جواب های متداول در مورد مرکز زبان دانشگاه ولز انگلستان :

سوال : آیا زمان اخذ پذیرش هزینه باید پرداخت کنم ؟

جواب : خیر . نیازی به پرداخت هزینه برای اخذ پذیرش نیست ، شما فقط مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را ارسال کنید ما کلیه کارهای پذیرش را انجام میدهیم

 

سوال : آیا زمان اقدام برای ویزای دانشجویی باید هزینه پرداخت کنم ؟

جواب : بله . از کل هزینه های دوره که در بالا اعلام شده مبلغی از ان را میبایست زمان اقدام برای ویزای دانشجویی به حساب دانشگاه واریز کنید و الباقی آن را زمان ورود به مالزی پرداخت کنید.

 

سوال : تمایل دارم خانواده ام را در طول دوره زبان همراه خودم به مالزی بیاورم آیا امکان پذیر میباشد؟

جواب : مشکلی نیست و میتوانید خانواده خود را در طول دوره زبان همراه خود بیاورید . 

تاریخ : 4 - مرداد - 1395
نویسنده : مدیر سایت

مفید بود

نظرات

تعداد نظرات : 0

نظرات بسته شده است.