کالج زبان لندن شعبه مالزی – هزینه ها و شرایط ثبت نام در کالج لندن

کالج زبان لندن شعبه مالزی

نام کالج زبان لندن شعبه مالزی :  London English Academy
نام اختصار کالج لندن شعبه مالزی ، کالج LEA میباشد از اولین حروف کلمه های نام اصلی گرفته شده است .

 

معرفی کالج زبان لندن شعبه مالزی :
کالج زبان لندن شعبه مالزی یکی از موسسات خوب زبان در مالزی میباشد که برنامه های آموزشی و تخصصی کالج زبان آموزان زیادی را به سمت خود جلب کرده است .این موسسه محیطی را فراهم نموده تا زبان آموزان محیطی همچون محیط خانه ی خود را احساس نمایند و با دلگرمی تحصیلات خودرا در مالزی ادامه دهند.کالج لندن معتقد است معتقد است که در تماس مستقیم که همراه با یادگیری و سرگرمی باشد،یک آموزش با کیفیت و آموزش فرد به فرد همگی در یک روز کاری انجام خواهد شد.

 

آدرس و موقعیت مکانی کالج زبان لندن شعبه مالزی : کالج لندن در منطقه پتالینگ جایا ( Petaling jaya )  به فاصله تقریبا 15 دقیقه رانندگی تا مرکز شهر کوالالامپور واقع شده است. منطقه پتالینگ جایا یکی از مناطق خوش آب و هوا و سرسبز مالزی میباشد . 

 

 هزینه تحصیل در کالج زبان لندن ( کالج LONDON ) :
هزینه های تحصیل در کالج زبان لندن در جدول زیر مشخص شده است، هزینه های ذکر شده در جدول شامل شهریه کالج، هزینه کتاب، هزینه بیمه دانشجویی و هزینه ویزای تحصیلی میباشد.

 

هزینه تحصیل در کالج زبان لندن
دوره یک ماهه دو ماهه سه ماهه چهار ماهه پنج ماهه شش ماهه هفت ماهه هشت ماهه نه ماهه ده ماهه
هزینه کل دوره (رینگیت) 3670 5520 7370 9220 11070 12920 14770 16620 18470 20320

 

زمان ثبت نام و شروع کلاسهای مرکز زبان لندن: 
کالج زبان لندن

ف 12 بار در سال دانشجو میپذیرد، به طور کلی دوشنبه اول هر ماه میلادی شروع دوره جدید کالج زبان لندن میباشد و دانشجویان میتوانند در آغاز هر ماه میلادی کلاس خود را شروع کنند. به دلیل پروسه انجام پذیرش و ویزا، دانشجویان برای هر ماهی که میخواهند در کلاسها شرکت کنند، باید 2 ماه قبل مدارک خود را ارسال کنند.

 

 برنامه کلاسهای مرکز زبان لندن : 
کلاسهای مرکز زبان آیمک روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح الی 1 ظهر میباشد ( 5 ساعت در روز ) که در هر روز 3 بار وقت استراحت به مدت 15 دقیقه در بین کلاسها در نظر گرفته شده است. روزهای شنبه و یکشنبه کالج تعطیل میباشد.

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در کالج زبان لندن :
1- تصویر همه صفحات پاسپورت ( حتی صفحه های خالی )
2- یک قطعه عکس رنگی با زمینه آبی سایز پاسپورت
3- ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و ریزنمرات
4- فرم تکمیل شده تشکیل پرونده ( در قسمت دانلود فرمهای ضروری موجود میباشد)
5- مبلغ 1250 رینگیت پول نقد جهت ثبت نام و اقدام برای ویزا 

 

نکته : مبلغ 1250 رینگیت از کل هزینه تحصیل کسر میشود و مابقی هزینه تحصیل بعد از ورود دانشجو شخصا به کالج پرداخت میشود. برای مثال هزینه تحصیل در دوره 4 ماهه 9220 رینگیت میباشد، که مبلغ 1250 رینگیت قبل از ورود به مالزی پرداخت میشود و مابقی آن یعنی 7970 رینگیت، بعد از ورود دانشجو به مالزی پرداخت میگردد.

 

 نحوه ارسال مدارک 
کلیه مدارک را به صورت اسکن شده ( رنگی ) به ایمیل ما ارسال کنید،مشاورین ما در کمتر از 24 ساعت، مدارک شما را بررسی میکنند و بعد از تائید مدارک توسط مشاورین، اقدام به انجام مراحل اخذ پذیرش میکنیم. لازم به ذکر است که کلیه مراحل اخذ پذیرش بوسیله کپی مدارک شما انجام میشود و بعد از اخذ پذیرش و ورود دانشجو به مالزی، اصل مدارک در روز ثبت نام نهایی،توسط دانشجو به کالج تحویل داده میشود و بعد از تائید، مجدد اصل مدارک به دانشجو باز گردانده میشود.

 

مدت زمان اخذ پذیرش در کالج LONDON ( کالج LEA ) :
بعد از ارسال مدارک ذکر شده در بالا به ایمیل ما، تقریبا 5 روز کلیه مراحل مربوط به اخذ پذیرش انجام میشود و نامه پذیرش از طریق ایمیل برای دانشجو ارسال  میگردد. سپس دانشجو میتواند برای ویزای دانشجویی اقدام نماید و بعد از دریافت ویزای دانشجویی به مالزی سفر کند.

 

دوره تخصصی آمادگی جهت آزمون آیلتس در کالج لندن:
کلیه دانشجویان بعد از اتمام دوره های زبان میتوانند در دوره تخصصی جهت آمادگی برای آزمون آیلتس شرکت کنند. این دوره یک ماه میباشد و هزینه آن 1700 رینگیت.

 

خوابگاه : کالج زبان لندن یکی از کالجهایی هست که برای دانشجویان خوابگاه در نظر گرفته است و مسیر خوابگاهها تا کلاسها 5 دقیقه پیاده روی میباشد. هزینه اتاقها نیز بسته به نوع اتاق بین 550 تا 1500 رینگیت میباشد.

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تاریخ : 3 - فروردین - 1394
نویسنده : مدیر سایت

مفید بود

13

نظرات

تعداد نظرات : 0

نظرات بسته شده است.