فرمهای توصیه نامه اساتید دانشگاه های مالزی- نحوه پر کردن

فرمهای توصیه نامه اساتید دانشگاه های مالزی

 نام فرم توصیه نامه اساتید در زبان انگلیسی : Referee Form

فرم توصیه نامه اساتید جز مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در مقاطع فوق لیسانس و دکترا میباشد ( دانشجویان متقاضی اخذ پذیرش در مقطع لیسانس و کالجهای زبان انگلیسی نیازی به تکمیل این فرمها ندارند)

فرمهای توصیه نامه اساتید دانشگاه های مالزی متفاوت میباشد، دقت کنید که برای هر دانشگاهی میخواهید اقدام به اخذ پذیرش کنید، فرم توصیه نامه اساتید مخصوص همان دانشگاه را تکمیل کنید .

 

فرمهای توصیه نامه اساتید دانشگاههای مختلف را میتوانید در قسمت دانلود فرمهای ضروری در این سایت دانلود کنید، برای اقدام در هر دانشگاه، دانشجو موظف است 2 نمونه فرم توصیه نامه اساتید، ضمیمه مدارک نماید.

برای مثال اگر میخواهید در دانشگاه یو پی ام ثبت نام کنید، قرم توصیه نامه اساتید مربوط به دانشگاه یو پی ام را از همین سایت دانلود کنید و 2 بار پرینت بگیرید، و هر فرم را به یکی از اساتید دوره تحصیلی قبلیتان تحویل دهید.

 

معمولا فرم توصیه نامه اساتید همه دانشگاههای مالزی دارای 2 قسمت میباشند، قسمت اول هر فرم مخصوص وارد کردن اطلاعات دانشجو از قبیل نام و نام خانوادگی، نام رشته ای که تمایل دارید اقدام کنید و نام دانشکده ای که رشته شما در آن است میباشد( در صورتی که با این قسمت مشکلی دارید میتوانید از طریق ایمیل و یا تماس تلفنی از مشاورین ما درخواست راهنمایی کنید)

 

 قسمت دوم فرم را استاد مربوطه تکمیل میکند ، که در این قسمت استاد اطلاعات شخصی اش از قبیل ایمیل، آدرس و شماره تماس را وارد میکند سپس نظر شخصی اش را در مورد توانایی علمی شما و اینکه چند سال شما را میشناسد وارد میکند و در نهایت پس از امضا و مهر کردن فرم به دانشجو تحویل میدهد.

 

نکته مهم : دقت کنید که فرمها باید ممهور به مهر شخصی استاد باشد و چنانچه استاد مربوطه مهر ندارد، درخواست کنید که مهر دانشگاه و یا مهر دانشکده را در فرم و در محل امضا ثبت کند.اکثر دانشگاهها فرمهای بدون مهر را قبول نمیکنند.

 معمولا بعضی از اساتید فرمها را در پاکت دربسته تحویل میدهند، از استاد درخواست کنید که این کار نیازی نیشت و دانشگاه فقط کپی فرم را نیاز دارد، و بعد از دریافت فرم، مثل مدارک دیگر فرم را اسکن میکنید و به ایمیل ما ارسال میکنید.

در قسمت دانلود نمونه فرمهای تکمیل شده، چند نمونه فرم تکمیل شده توصیه نامه اساتید از چند دانشگاه مختلف قرار گرفته شده و میتوانید جهت راهنمایی و آشنا شدن با نحوه پر کردن فرمها استفاده کنید و یا به استاد تحویل دهید.

 

تاریخ : 3 - فروردین - 1394
نویسنده : مدیر سایت

مفید بود

3

نظرات

تعداد نظرات : 0

نظرات بسته شده است.