تحصیل در مالزی – خدمات ما

 

لیست خدماتی که از طرف گروه مشاورین ایرن تو مالزی به دانشجویان ارائه میشود به قرار زیر است، این دسته بندی ها بر اساس تجارب چندین ساله ما در مالزی و ارائه خدمات به تعداد خیلی زیادی از دانشجویان و همچنین نظر به نیازهای اعضای گروه در روزهای اول رسیدن به مالزی تنطیم شده است، چرا که کلیه اعضای گروه ما هم روزی همانند شما متقاضی تحصیل در مالزی بوده اند.

چنانچه میخواهید بدون مشکل و با بهترین راه به مالزی برسید، خدمات و موارد زیر را نیاز دارید:

خدمات مرحله اول: مشاوره
این مرحله شامل مشاوره و تحقیقات لازم در مورد مالزی، رشته ، دانشگاه و شهر مورد نظر جهت سکونت و برنامه ریزی ها مربوط به آن میباشد. کلیه اطلاعات مورد نیاز شما در این مرحله در سایت به صورت دسته بندی قرار گرفته شده است. بعد از مطالعه موارد مورد نیاز، از صفحه فرم مشاوره و تماس با ما، میتوانید اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید، گروه مشاورین ما در هر زمینه ای که نیاز به مشاوره داشته باشید. به طور رایگان به شما کمک خواهند کرد.

خدمات مرحله دوم : اخذ پذیرش 
بعد از انجام مشاوره ها و تخقیقات لازم، مدارک را به نحوی که در پست های مربوطه ذکر شده ارسال میکنید، گروه مشاورین ما در هر دانشگاه و هر کالجی که مد نظر شما باشد، در زمینه اخذ پذیرش در کنار شما خواهند بود. از آنجایی که گروه ما نماینده رسمی دانشگاهها و کالجها هستند، خدمات اخذ پذیرش در اکثر دانشگاهها و کالجهای زبان به صورت رایگان انجام میشود.

 

خدمات مرحله سوم: ویزای دانشجویی
بعد از موفقیت به اخذ پذیرش ، نیاز به انجام اقدامات و پیگیریهای لازم جهت اخذ ویزای دانشجویی دارید. گروه متخصص ما در این زمینه برای اخذ ویزای دانشجویی در هر کالج و یا دانشگاهی که دانشجو دارای نامه پذیرش باشد در کنار شما خواهد بود.

خدمات مرحله چهارم: اسکان
بعد از رسیدن به کشور مالزی، دانشجویان نیاز دارند کلیه موارد مورد نیاز از ثبت نام نهایی در دانشگاه تا اسکان را به صورت برنامه ریزی شده انجام دهند، به وفور دیده شده است دانشجویانی به مالزی آمده اند و به دلیل نبود مشاور در کنار آنها در اکثر مراحل و موارد بعد از ورود به مالزی، دچار مشکلات فراوانی شده اند و هزینه های اضافه ای در این زمینه متحمل شده اند. چنانچه برای اولین بار به هر کشور خارجی سفر میکنید، حتی اگر به طور کامل به زبان انگلیسی تسلط دارید، و یا قبلا در کشور دیگری زندگی کرده اید، برای انجام کارهای مربوط به اسکان از مشاوری که به کلیه امور و قوانین آن کشور آشنا باشد استفاده کنید. با توجه به تجارب و نیازهای دانشجویان، خدماتی که گروه مشاورین ما در این زیمنه ارائه میدهند به قرار زیر میباشد .

 

1- رزرو خوابگاه یا هتل متناسب با بودجه و درخواست متقاضی
2- استقبال در فرودگاه مالزی و انتقال به هتل و یا خوابگاه رزرو شده
3- تهیه سیم کارت موبایل
4- همراهی دانشجو به صرافی معتبر و مناسب جهت تبدیل ارز
5- معرفی دانشجو به دانشگاه و یا کالج مورد نظر
6- همراهی در انجام کلیه مراحل ثبت نام نهایی در دانشگاه و یا کالج مورد نظر
7- ثبت نام آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی (مختص کالجهای زبان و دانشجویان اقد مدرک زبان در دانشگاهها)
8- همراهی جهت انجام آزمایشات پزشکی در صورت نیاز به انجام در مالزی
9- تحویل نهایی خوابگاه و یا اجاره آپارتمان در نزدیکی دانشگاه و متناسب با بودجه دانشجو
10- همراهی و انجام مراحل مورد نیاز جهت افتتاح حساب بانکی 
11- همراهی در واریز شهریه به حساب دانشگاه
12- مشاوره و همراهی در خرید اینترنت مناسب در صورت درخواست
13- همراهی جهت انجام امورد لازم برای درج استیکر ویزا در پاسپورت
14- همراهی در تهیه لوازم مورد نیاز زندگی در صورت نیاز
15- و در نهایت مشاوره و راهنمایی های لازم جهت شرایط زندگی، فروشگاهها و مراکز خرید مناسب

 

 

تاریخ : 1 - فروردین - 1394
نویسنده : مدیر سایت

مفید بود

نظرات

تعداد نظرات : 0

نظرات بسته شده است.