نماینده رسمی دانشگاه ها و کالجهای مالزی با 14 سال سابقه

سفارت مالزی در ایران – آدرس،تلفن و ساعات کاری سفارت

سفارت مالزی در ایران

جهت انجام مراحل اخذ ویزای سوشیال مالزی و یا موارد مربوط به سفارت مالزی در ایران ، از طریق آدرس زیر میتوانید به سفارت مالزی در تهران برسید.

آدرس سفارت مالزی در ایران: تهران – شهرک غرب – فاز 4 ، بلوار ایوانک ، خیابان زرافشان شمالی ، کوچه دوم، پلاک 25

تلفن سفارت مالزی در تهران :     88072444-021

ساعت کار سفارت مالزی در ایران :یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 4:30 عصر

جمعه ها و شنبه ها سفارت مالزی در ایران تعطیل میباشد .

قبل از مراجعه به سفارت مالزی در تهران برای انجام هر کاری تماس بگیرید و اطلاعات دقیق کار مورد نظرتان را دریافت کنید و از تعطیل نبودن سفارت در روزی که تصمیم به مراجعه دارید مطمئن شوید . تماسهای تلفنی در سفارت مالزی در ایران را راهنمای فارسی زبان سفارت پاسخ میدهد.

دوستانی هستند که در شهرستانهایی با فاصله زیاد از تهران زندگی میکنند و بدون تماس و هماهنگی با سفارت مالزی به تهران سفر میکنند و ممکن است در ان روز و یا روزهای بعد از ان سفارت تعطیل باشد. لذا تماس قبل از مراجعه فراموش نشود.

همان طور که میدانید برای رفتن به سفارت بعضی از کشورها باید از قبل نوبت بگیرید ولی در سفارت مالزی در تهران نیازی نیست شما از قبل وقت رزرو کنید همین که قبل از رفتن تماس بگیرید و برای کار مورد نظرتان لیست مدارک مورد نیاز را بپرسید کفابت میکند.

در بعضی از صفحه های سایت در مورد مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت مالزی در ایران ما توضیحاتی داده ایم ولی با توجه به اینکه هر لجظه ممکن است تغییراتی در ساعات کاری سفارت مالزی در تهران و یا تغییراتی در لیست مدارک مورد نیاز سفارت مالزی در تهران توسط آنها ایجاد شود ، حتما قبل از رفتن به سفارت مالزی در تهران تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و لیست مدارک را دریافت سپس مراجعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سفارت مالزی در تهران مراجعه کنید.

سفارت مالزی در ایران
سفارت مالزی در ایران -آدرس قدیم
مطالب مرتبط