نقشه مترو مالزی و قطارهای کوالالامپور – جدیدترین نقشه

نقشه مترو مالزی

نقشه مترو مالزی و قطارهای کوالالامپور  در تصویر زیر نشان داده شده است ، این نقشه مربوط به سال ۲۰۱۸ میلادی میباشد و جدیدترین خطوط مترو در مالزی را نشان میدهد. در پایان همین پست لینکی قرار داده شده است با کلیک بر روی لینک میتوانید وارد صفحه مربوط به سیستم حمل و نقل در مالزی و هزینه رفت و آمد در مالزی دسترسی پیدا کنید.

بعد از رسیدن به مالزی شما میتوانید نقشه قطارها و متروی مالزی را نیز در ایستگاه مرکزی متروی مالزی به نام ایستگاه KL Sentral در قسمت اطلاعات ایستگاه به صورت رایگان دریافت کنید و علاوه بر دریافت نقشه میتوانید اطلاعات مربوط به مراکز خرید و همچنین مراکز تفریحی و دیدنی مالزی را نیز دریافت کنید.

 

نقشه مترو مالزی

نقشه مترو مالزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم حمل و نقل و رفت و امد در مالزی اینجا را کلیک کنید .

 

کانال تلگرام ما کلیک کنید و عضو شوید : https://t.me/MNeducationGroup

صفحه ما در اینستاگرام کلیک کنید و فالو کنید : https://www.instagram.com/mngroupmalaysia/


اخطار: 
متاسفانه وبسایتهای گزارش شده اند که مطالب وبسایتهای گروه ما را بدون کسب اجازه کپی میکنند و بدون ذکر منبع در سایتهای دیگر قرار میدهند و نمیدانند که مطالب ما بر اساس قوانین مالزی ممکن است هر ماه تغییر کنند . طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از سایتها بدون کسب اجازه ممنوع میباشد و پیگرد قانونی دارد. بر این اساس کلیه وبسایتهای MN Group مجهز به قویترین نرم افزارها برای پیگیری این موارد میباشد و هر هفته گزارشی از سایتهایی که مطالب ما را کپی میکنند از طریق ایمیل به ما اعلام میشود و در اولین فرصت گزارشی به همراه لینک سایت شما تنظیم و به شرکت گوگل ارائه و پیگیری های لازم در این زمینه اعمال میشود . در صورتی که تمایل دارید مطالب سایتهای MN group  را کپی کنید و در سایتهای دیگر قرار بدهید متن زیر را میبایست در پایین مطلب کپی شده در سایتتان قرار بدهید .

این مطلب از سایت ( لینک سایت ما ) گرفته شده است .

تاریخ : 4 - فروردین - 1397
نویسنده : مدیر سایت

مفید بود

نظرات

تعداد نظرات : 0

نظرات بسته شده است.